LIGA KROSNO

RUSZA SEZON 2017/2018

2017-08-06 21:27

 III liga 2017/2018, grupa: IV

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski


IV liga 2017/2018, grupa: podkarpacka
- Karpaty Krosno 12 sierpnia, 17:00
Igloopol Dębica - LKS Pisarowce 12 sierpnia, 17:00
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 12 sierpnia, 17:00
Ekoball Sanok - Głogovia Głogów Małopolski 11 sierpnia, 17:00

 

 Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Krosno

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

 

Start Rymanów - Czarni 1910 Jasło 12 sierpnia, 17:00
Przełom Besko - Iskra Przysietnica 12 sierpnia, 17:00
LKS Skołyszyn - Ostoja Kołaczyce 12 sierpnia, 17:00
Gaudium Łężyny - Przełęcz Dukla 11 sierpnia, 18:00
Górnik Strachocina - Partyzant Targowiska 12 sierpnia, 17:00
Polonia Kopytowa - Kotwica Korczyna 12 sierpnia, 17:00
LKS Tarnawa - Grabowianka Grabówka 12 sierpnia, 17:00
Markiewicza Krosno - Nafta Jedlicze 12 sierpnia, 17:00

Klasa A 2017/2018, grupa: Krosno I

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

 

Szarotka Nowosielce - Szarotka Uherce 12 sierpnia, 17:00
Sanovia Lesko - Bukowianka Bukowsko  
LKS Górki - Lotniarz Bezmiechowa 12 sierpnia, 17:00
Jawornik Czarna - Victoria Pakoszówka 12 sierpnia, 17:00
Orkan Markowce - Bieszczady Ustrzyki Dolne  
Orzeł Bażanówka - LKS Długie 12 sierpnia, 17:00
LKS II Pisarowce - Zgoda Zarszyn 13 sierpnia, 16:30

 

 Klasa A 2017/2018, grupa: Krosno II

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
Wisłok Krościenko Wyżne - Wisłok Sieniawa 12 sierpnia, 17:00
Iskra Iskrzynia - LKS Wesoła 12 sierpnia, 17:00
LKS Haczów - Płomień Zmiennica 12 sierpnia, 17:00
LKS Lubatówka - Victoria Kobylany 12 sierpnia, 17:00
Burza Rogi - Cisy Jabłonica Polska 12 sierpnia, 17:00
Brzozovia Brzozów - Iwonka Iwonicz 12 sierpnia, 17:00
Jasiołka Jaśliska - Karpaty Klimkówka 13 sierpnia, 13:00

 

Klasa A 2017/2018, grupa: Krosno III

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
LKS Moderówka - Tempo Nienaszów  
KS Zarzecze - LKS Czeluśnica 12 sierpnia, 17:00
Nafta Chorkówka - Sobniów Jasło 12 sierpnia, 17:00
Zamczysko Mrukowa - Orzeł Faliszówka 12 sierpnia, 17:00
Iwełka Iwla - Orzeł Lubla 12 sierpnia, 17:00
Standart Święcany - Zamczysko Odrzykoń  
Orzeł Bieździedza - Zorza Łęki Dukielskie

 

 Klasa B 2017/2018, grupa: Krosno I

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
Bieszczady Jankowce - Nelson Polańczyk 13 sierpnia, 13:00
Zalew Myczkowce - LKS Czaszyn 13 sierpnia, 13:00
Pionier Średnia Wieś - Remix Niebieszczany 13 sierpnia, 13:00
Gabry Łukowe - Juventus Poraż 13 sierpnia, 13:00
LKS Tyrawa Wołoska - Osława Zagórz 13 sierpnia, 13:00
LKS Górzanka - LKS Olszanica 13 sierpnia, 13:00

 

Klasa B 2017/2018, grupa: Krosno II

 

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
Orion Pielnia - ---  
LKS Odrzechowa - ULKS Czerteż 13 sierpnia, 12:00
LKS Płowce/Stróże Małe - Iskra Wróblik Szlachecki 13 sierpnia, 13:00
Pogórze Srogów Górny - LKS Milcza 13 sierpnia, 16:30
Jutrzenka Jaćmierz - Florian Rymanów Zdrój 13 sierpnia, 13:00
LKS Głębokie - Beskid Posada Górna 13 sierpnia, 16:30

 

Klasa B 2017/2018, grupa: Krosno III

 

 Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
San Nozdrzec - LKS Trześniów 13 sierpnia, 15:00
Victoria Niebocko - LKS Izdebki 13 sierpnia, 13:00
JKS Jasionów - LKS Wzdów 13 sierpnia, 16:30
LKS Golcowa - Zryw Dydnia 13 sierpnia, 13:00
Sokół Domaradz - Orły Jabłonka 13 sierpnia, 11:00
LKS Hłudno - Górnik Grabownica Starzeńska 13 sierpnia, 13:00

 

Klasa B 2017/2018, grupa: Krosno IV

 

 Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
Błękitni Jasienica Rosielna - Beskid Równe 13 sierpnia, 13:00
Orzeł Pustyny - LKS Kombornia 13 sierpnia, 11:00
Rotar Węglówka - Orlew Suchodół (Krosno) 13 sierpnia, 13:00
Koniczynka Krosno - Nafciarz Bóbrka 13 sierpnia, 16:30
LKS Głowienka - Huragan Jasionka 12 sierpnia, 17:00
LKS Lubatowa - Tornado Wrocanka 13 sierpnia, 13:00

 

Klasa B 2017/2018, grupa: Krosno V

 

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
LKS Łęki Strzyżowskie - Rędzinianka Wojaszówka 13 sierpnia, 13:00
Błękitni Żeglce - Tajfun Łubno Szlacheckie 13 sierpnia, 13:00
Sparta Draganowa - Nurt Potok 13 sierpnia, 15:00
Victoria Dobieszyn - Chlebianka Chlebna 13 sierpnia, 13:00
Tęcza Zręcin - LKS Brzezówka (k. Krosna) 13 sierpnia, 15:00
Jasiołka Świerzowa - KS Szczepańcowa 13 sierpnia, 16:30

 

Klasa B 2017/2018, grupa: Krosno VI

 

 Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
Czardasz Osiek Jasielski - Zorza 03 Łubienko 13 sierpnia, 11:00
Wisłoka Niegłowice - Dębowczanka Dębowiec 13 sierpnia, 11:00
Liwocz Brzyska - Nowy Dwór Makowiska 13 sierpnia, 15:00
Jasiołka Szebnie - Wisłoka Błażkowa 13 sierpnia, 13:00
Sparta Osobnica - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 13 sierpnia, 12:00
Wrzos Krempna - Dragon Nowy Glinik 13 sierpnia, 16:30

 

Powrót

Szukaj na stronie

© 2013 Wszystkie prawa zastrzeżone.