Be on the TOP

 

BE ON THE TOP

Chcemy być zdrowi, piękni i bogaci

z samego rana:

 

Piwo jest zdrowe. Tu nie można mieć wątpliwości.Odwadnia tkanki,  ma pozytywny wpływ na proces spalania węglowodanów i tłuszczów
Złocisty napój ma i zdolności odchudzające.
Kopalnia witamin z grupy: B, B1, B2, PP, B12.
Minerały potas, fosfor, magnez, wapń i sód.
Jego antyoksydanty mają wpływ na odbudowę mięśni.


Wstając na szóstą do pracy pamiętaj by podwiózł Cię kolega lub autobus.
Jeśli przed nocą było więcej zimnej substancji pomijamy poranną rozgrzewkę.
Security w pracy nie śpi.

Pamiętaj by trzymać rękę na pulsie.
Wróg czuwa.


foto:forum.gazeta.pl

 

Alkoholik jest na dnie w hierarchii społecznej.

Przy podagrze pij powoli, małymi łyczkami  przegryzając selerem.

 

 A co z nieletnimi - spytacie.


No dawniej nie pilo się wody z potoka, tylko piwo.
I Polska była od morza do morza.
Foto jakby ktoś nie wierzył.

foto:odkrywcy.pl


Alkohol do 18 roku zycia stanowczo zakazany. I dobrze.

 Później zaczniecz dłużej popijesz.


Czy więcej . Ciężko powiedzieć. Rząd nie tylko podnosi wiek emerytalny, ale i ceny. Spiesz się więc póki Cie jeszcze stać.
Granica z Ukrainą niedługo może być szczelnie zamknięta. Po wejściu euro na Słowację jeżdzić tam już się nie opłaca.


Jeśli nie alkohol to co?. Odpowiedź jest jedna : woda mineralna.

 Kranówy bym nie polecał, zwłaszcza miastowym. Nie pijesz wody , nie żyjesz. Piwo możesz nie pić i żyjesz, ale masz mniej kolegów.
 Bez wody padniesz nawet na meczu w C - klasie.

2-3% niedobór wody w organizmie wpływa na obniżenie wydolności fizycznej. Brak wody zmniejsza ilość moczu, a więc nie oczyszczamy właściwie organizmu. Najlepiej już z samego rana, zaraz po przebudzeniu na czco wypić szklankę wody mineralnej. Do wieczora staramy się pochłonąć od 1,5 - 2 litrów.

Wraz ze zwiększonym wysiłkiem fizycznym pochłaniamy więcej wody. Jeżeli 2 litry wody dziennie zastapimy alkoholem możemy pozostać kibicem w kapciach, a najgorsze dopiero się zacznie.

W XXI wieku   woda mineralna jest podstawą zdrowego stylu życia.

Czasy gwiazd  piłki lubiących alkohol odeszły wraz z Paulem Gascoigne demolującym z kompanami samolot podczas lotu.

 

 

foto:supersport.com

Po szklance mineralnej . Czas by zadbać o siebie.

 

Sławny i bogaty

 

foto: interia360.pl

 


W podkarpackich realiach nic nam tego nie zapewni jak na koszt państwa i bezbolesne zarazem przestanie być biernym,a stanie się czynnym wyborczo. Tylko, gdzie się zapisać by nie zrobić z siebie balona i nie popaść w niebyt nie tylko polityczny.


Nowa wschodząca gwiazda poltyki KNP chce rozsadzić UE od środka,a  ich rządy grożą  uderzeniem w portfel i pozycję nomenklatury. Wiecznie żywe PSL  przechodzi kryzys. Kiedyś zastępy ochotniczych strażaków i ich rodzin mogą nie zapewnić już progu wyborczego. Palikot odlatuje w niebyt zanim jeszcze narkotyki zalegalizowano. PoPiS tam już wszystko od dawna poobsadzane wieloletnimi wyjadaczami. Sprawa staje się coraz bardziej  skomplikowana, bo i młodzi krzyczą "precz z komuną"  zamiast za swoimi dziadkami i babciami moralizować sloganem "za komuny było lepiej'. Samo zapisanie się do partii nie wystarczy. Trzeba być na szczycie listy, minimalnie w powiecie. Bardzo dobrą posadą jest posada wójta lub burmistrza, ale aby to osiągnąc trzeba stworzyć grupę trzymającą stanowiska.

 

foto: co-slychac.pl

 

Wysoka pozycja w regionalnych strukturach czołowych partii w kraju już zapewnia nam bycie bogatym, a sława przyjdzie z czasem. Nasze walory nie są ważne, bo  90 procent głosujących i tak nic o nas nie wie. Liczy się wizerunek naszego szefa w kraju i slogan dla debili na przykład: "Życzliwy, Uczciwy, Sprawiedliwy" (w skrócie ŻUS). Gdy wiemy, że nie poradzimy sobie  z nadmiernym stresem, a opinia sąsiadów i znajomych wykończy nas zanim zdobędziemy swój "pierwszy stołek" wyborczy  to dobrym rozwiązaniem jest podpięcie się pod człowieka już z plakatu, a najlepiej z telewizji i na jego karku przejmowanie coraz lepszych państwowych i obywatelskich posad. Nie wystąpimy w telewizji i nie zmienimy  małżonki, ale zmniejszymy trzymaniem się z boku możliwość odkrycia w sferze publicznej swoich walorów. Lokalne stanowiska nie są takie złe. W teorii mamy szacunek i poważanie, a w praktyce rodzinę na swoim. Po odnalezieniu w demokracji miejsca dla siebie staramy się nie dla kochanki, bo dla niej to bez znaczenia, ale dla siebie zmienić swój stan wyglądu.

 

foto: sadistic.pl