LIGA KROSNO

Anonimowy kibic Zamczyska Mrukowa

2017-05-06 19:17

Najlepsza trójka zawodników 5 ligi w sezonie 2016/2017

Nie licząc zawodników Zamczyska Mrukowa wskazałbym: Piotra Krzanowskiego (Sanok) Krzysztofa Biede (Przysietnica) Sławomira Jurczaka (Korczyna)

Największą niespodzianką jest spadek Iwonicza. Drużyna Iwonki w ubiegłym sezonie zajęła wysokie 4 miejsce, a co stało się w tym ? Nie mam bladego pojęcia czego zabrakło, ale gdyby mi ktoś przed sezonem powiedział, że Iwonka spadnie to bym go najprawdopodobniej wyśmiał, ale taki już jest sport.

Najpiękniejsze murawy w klasie okręgowej są w Sanoku, Besku, Krośnie i oczywiście w Samoklęskach, gdzie swoje mecze 
rozgrywa Zamczysko Mrukowa.

Klasa okręgowa w przyszłym sezonie będzie bardzo mocna. W roli faworytów będą stawiał Czarnych Jasło i Przełom Besko z lekkim wskazaniem na Przełom, ale nie można także lekceważyć drużyny z Dukli czy Targowisk.

Faworyta do spadku w V lidze jest bardzo ciężko wskazać.

Najlepszy mecz w wykonaniu Mrukowej?

W poprzedniej rundzie był to mecz inaugurujący rozgrywki w klasie okręgowej, gdzie zremisowaliśmy przez błąd sędziego 2:2. Zaś w tej rundzie Zamczysko zagrało swój najlepszy mecz według mnie z Korczyną. Padł remis 3:3.

Mrukowa w 30 spotkaniach zdobywa tylko 23 punkty i spada do A – klasy. Czego zabrakło do utrzymania ? Myślę, że zabrakło ogrania i odrobinę szczęścia. Mrukowa najprawdopodobniej miała najmłodszy skład w klasie okręgowej, więc mogło również zabraknąć doświadczenia i chłodnej głowy w niektórych momentach.

Oglądałem wszystkie mecze w klasie okręgowej.

 

Powrót

Szukaj na stronie

© 2013 Wszystkie prawa zastrzeżone.