LIGA KROSNO

Bartłomiej Buczek (Karpaty Krosno)

2014-11-13 00:00

Bartłomiej Buczek (Karpaty Krosno)

 

foto: www.karpatykrosno.net

 

Jak się zaczęła Twoja przygoda z pilką. Mógłbyś opisać jej przebieg ?

Wszystko zaczęło się w moim macierzystym klubie LKS Zarszyn, tak jak wszędzie, w każdym klubie można było się zapisać do najmłodszej drużyny. Więc się nie zastanawiałem i w wieku 8 lat tak zrobiłem i wiedziałem, że piłka nożna będzie moją pasją.

Realistycznie patrząc możesz maksymalnie w jakim klubie zagrać. Myślisz,ze masz szansę na grę w Ekstraklasie?

Ciężko powiedzieć. Ale na dzień dzisiejszy myślę, że maksimum to I liga polska ale napewnoe spróbowałbym zagrać w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, a czy mam szanse zagrać w Ekstraklasie to się okaże. Jeśli będę pokazywał formę taką, która by zasługiwała na grę w Ekstraklasie to czemu nie chętnie spróbuje.

 Da się zarobić grając w Karpatach Krosno czy piłkarze dodatkowo muszą pracować?

W kwestii finansów nie chcę rozmawiać. Powiem tylko tyle, że lepiej mieć jeszcze pracę.

 Jak reagujesz na wyzwiska od kibiców gdy Karpatom nie idzie podczas meczu?

Podczas meczu może tak tego nie słychać, ale jeśli już usłyszę to jestem na to uodporniony gdyż w Krośnie kopię już 6 lat dlatego nie robi to na mnie jakiegoś największego wrażenia, po prostu wpuszczam jednym uchem wypuszczam drugim, bo niestety tacy są kibice, żeby sobie pokrzyczeć.

 Czy grając w Karpatach miałeś oferty gry w drużynach lokalnych rywali z Sanoka i Jasła?

Tak miałem.

 Przyjąłbyś zaproszenie do gry w reprezentacji jakiegoś egzotycznego kraju: np. Kuwejtu?

O egzotycznych krajach raczej nie myślałem, ale owszem inne kraje przez myśl mi przechodziły np. San Marino może tam by mi się udało zagrać w reprezentacji.

 Komu kibicujesz w kraju i na świecie?

Kibicuje kilku klubom. Ale jak już pytasz to najwierniejszym fanem jestem FC Barcelony i Widzewa Łódź. Chciałbym oglądnąć którąś z tych drużyn na żywo w akcji.

 Masz jakieś inne pasje poza pilką?

Lubię pograć w inne gry zespołowe takie jak siatkówka czy koszykówka, ale oczywiście tylko amatorsko. Także o większych pasjach jak piłka nożna nie mogę powiedzieć.

 Najzabawniejsze zdarzenie jakie Cię spotkało na boisku podczas gry w pilkę?

Chyba takiej sytuacji nie było na boisku, żeby mnie rozśmieszyła na całego, ale kilka było zabawnych ,lecz w tej chwili niestety nie mogę sobie ich przypomnieć.

 Mecz, ktory na zawsze pozostanie w Twej pamięci?

Było ich kilka. Na pewno mecz w którym awansowaliśmy do III ligi z Karpatami przeciwko Siarce Tarnobrzeg, gdzie remis 0:0 dawał nam awans. Kolejny to mecz z rezerwami Górnika Łęczna gdzie strzeliłem dwie bramki a wygraliśmy 3:0, czy mecz na 85- lecie Karpat Krosno z Widzewem Łódź gdzie wygraliśmy 2:1 a ja strzeliłem bramkę z około 40 metrów. Można by było jeszcze kilka wymienić.

Co byś zmienił w podkarpackiej pilce?

Tak naprawdę to nie wiem jako piłkarz chyba nic, a odgórnie to ciężko powiedzieć, bo nie siedzę w zarządzie i tak naprawdę nie wiem co tam się dzieje.

Twoja pierwsza mysl po przebudzeniu sie w dniu meczu?

Łazienka 
:)

:)


 

Powrót

Szukaj na stronie

© 2013 Wszystkie prawa zastrzeżone.