RUSZA SEZON 2017/2018
2017-08-06 21:27
III liga 2017/2018, grupa: IV
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski IV liga 2017/2018, grupa: podkarpacka |
- | Karpaty Krosno | 12 sierpnia, 17:00 |
Igloopol Dębica | - | LKS Pisarowce | 12 sierpnia, 17:00 |
Rzemieślnik Pilzno | - | Cosmos Nowotaniec | 12 sierpnia, 17:00 |
Ekoball Sanok | - | Głogovia Głogów Małopolski | 11 sierpnia, 17:00 |
Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Krosno
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia |
Start Rymanów | - | Czarni 1910 Jasło | 12 sierpnia, 17:00 |
Przełom Besko | - | Iskra Przysietnica | 12 sierpnia, 17:00 |
LKS Skołyszyn | - | Ostoja Kołaczyce | 12 sierpnia, 17:00 |
Gaudium Łężyny | - | Przełęcz Dukla | 11 sierpnia, 18:00 |
Górnik Strachocina | - | Partyzant Targowiska | 12 sierpnia, 17:00 |
Polonia Kopytowa | - | Kotwica Korczyna | 12 sierpnia, 17:00 |
LKS Tarnawa | - | Grabowianka Grabówka | 12 sierpnia, 17:00 |
Markiewicza Krosno | - | Nafta Jedlicze | 12 sierpnia, 17:00 |
Klasa A 2017/2018, grupa: Krosno I
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia |
Szarotka Nowosielce | - | Szarotka Uherce | 12 sierpnia, 17:00 |
Sanovia Lesko | - | Bukowianka Bukowsko | |
LKS Górki | - | Lotniarz Bezmiechowa | 12 sierpnia, 17:00 |
Jawornik Czarna | - | Victoria Pakoszówka | 12 sierpnia, 17:00 |
Orkan Markowce | - | Bieszczady Ustrzyki Dolne | |
Orzeł Bażanówka | - | LKS Długie | 12 sierpnia, 17:00 |
LKS II Pisarowce | - | Zgoda Zarszyn | 13 sierpnia, 16:30 |
Klasa A 2017/2018, grupa: Krosno II
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia |
Wisłok Krościenko Wyżne | - | Wisłok Sieniawa | 12 sierpnia, 17:00 |
Iskra Iskrzynia | - | LKS Wesoła | 12 sierpnia, 17:00 |
LKS Haczów | - | Płomień Zmiennica | 12 sierpnia, 17:00 |
LKS Lubatówka | - | Victoria Kobylany | 12 sierpnia, 17:00 |
Burza Rogi | - | Cisy Jabłonica Polska | 12 sierpnia, 17:00 |
Brzozovia Brzozów | - | Iwonka Iwonicz | 12 sierpnia, 17:00 |
Jasiołka Jaśliska | - | Karpaty Klimkówka | 13 sierpnia, 13:00 |
Klasa A 2017/2018, grupa: Krosno III
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia |
LKS Moderówka | - | Tempo Nienaszów | |
KS Zarzecze | - | LKS Czeluśnica | 12 sierpnia, 17:00 |
Nafta Chorkówka | - | Sobniów Jasło | 12 sierpnia, 17:00 |
Zamczysko Mrukowa | - | Orzeł Faliszówka | 12 sierpnia, 17:00 |
Iwełka Iwla | - | Orzeł Lubla | 12 sierpnia, 17:00 |
Standart Święcany | - | Zamczysko Odrzykoń | |
Orzeł Bieździedza | - | Zorza Łęki Dukielskie |
Klasa B 2017/2018, grupa: Krosno I
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia |
Bieszczady Jankowce | - | Nelson Polańczyk | 13 sierpnia, 13:00 |
Zalew Myczkowce | - | LKS Czaszyn | 13 sierpnia, 13:00 |
Pionier Średnia Wieś | - | Remix Niebieszczany | 13 sierpnia, 13:00 |
Gabry Łukowe | - | Juventus Poraż | 13 sierpnia, 13:00 |
LKS Tyrawa Wołoska | - | Osława Zagórz | 13 sierpnia, 13:00 |
LKS Górzanka | - | LKS Olszanica | 13 sierpnia, 13:00 |
Klasa B 2017/2018, grupa: Krosno II
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia |
Orion Pielnia | - | --- | |
LKS Odrzechowa | - | ULKS Czerteż | 13 sierpnia, 12:00 |
LKS Płowce/Stróże Małe | - | Iskra Wróblik Szlachecki | 13 sierpnia, 13:00 |
Pogórze Srogów Górny | - | LKS Milcza | 13 sierpnia, 16:30 |
Jutrzenka Jaćmierz | - | Florian Rymanów Zdrój | 13 sierpnia, 13:00 |
LKS Głębokie | - | Beskid Posada Górna | 13 sierpnia, 16:30 |
Klasa B 2017/2018, grupa: Krosno III
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia |
San Nozdrzec | - | LKS Trześniów | 13 sierpnia, 15:00 |
Victoria Niebocko | - | LKS Izdebki | 13 sierpnia, 13:00 |
JKS Jasionów | - | LKS Wzdów | 13 sierpnia, 16:30 |
LKS Golcowa | - | Zryw Dydnia | 13 sierpnia, 13:00 |
Sokół Domaradz | - | Orły Jabłonka | 13 sierpnia, 11:00 |
LKS Hłudno | - | Górnik Grabownica Starzeńska | 13 sierpnia, 13:00 |
Klasa B 2017/2018, grupa: Krosno IV
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia |
Błękitni Jasienica Rosielna | - | Beskid Równe | 13 sierpnia, 13:00 |
Orzeł Pustyny | - | LKS Kombornia | 13 sierpnia, 11:00 |
Rotar Węglówka | - | Orlew Suchodół (Krosno) | 13 sierpnia, 13:00 |
Koniczynka Krosno | - | Nafciarz Bóbrka | 13 sierpnia, 16:30 |
LKS Głowienka | - | Huragan Jasionka | 12 sierpnia, 17:00 |
LKS Lubatowa | - | Tornado Wrocanka | 13 sierpnia, 13:00 |
Klasa B 2017/2018, grupa: Krosno V
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia |
LKS Łęki Strzyżowskie | - | Rędzinianka Wojaszówka | 13 sierpnia, 13:00 |
Błękitni Żeglce | - | Tajfun Łubno Szlacheckie | 13 sierpnia, 13:00 |
Sparta Draganowa | - | Nurt Potok | 13 sierpnia, 15:00 |
Victoria Dobieszyn | - | Chlebianka Chlebna | 13 sierpnia, 13:00 |
Tęcza Zręcin | - | LKS Brzezówka (k. Krosna) | 13 sierpnia, 15:00 |
Jasiołka Świerzowa | - | KS Szczepańcowa | 13 sierpnia, 16:30 |
Klasa B 2017/2018, grupa: Krosno VI
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia |
Czardasz Osiek Jasielski | - | Zorza 03 Łubienko | 13 sierpnia, 11:00 |
Wisłoka Niegłowice | - | Dębowczanka Dębowiec | 13 sierpnia, 11:00 |
Liwocz Brzyska | - | Nowy Dwór Makowiska | 13 sierpnia, 15:00 |
Jasiołka Szebnie | - | Wisłoka Błażkowa | 13 sierpnia, 13:00 |
Sparta Osobnica | - | Jasiołka Hankówka-Brzyszczki | 13 sierpnia, 12:00 |
Wrzos Krempna | - | Dragon Nowy Glinik | 13 sierpnia, 16:30 |